Referanslarımız

Distribütörlüklerimiz

Veri Diyotu (tek yönlü) ve Domain'ler (internet&intranet) Arası Güvenlik Geçiş Kapısı (çift yönlü) ürünleri başta olmak üzere Siber Güvenlik çözümlerinde (accredited to "NATO Secret", "EU/AB Secret" and below) dünyanın en yetkin firmalarından olan, başta Almanya Silahlı Kuvvetleri olmak üzere NATO ve Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin Silahlı Kuvvetlerinde (drone/UAV, helikopter, uçak, firkateyn ve denizaltılar, karargahlar) ve Avrupa Birliği üyesi devlet birimlerinde de kullanılan INFODAS'ın tek yetkili resmi distribütörü olmaktan gururluyuz. Hassas her türlü bilginin ağ mimarisi içerisinde tanımlanmış kurallar çerçevesinde sadece ihtiyacı olan sistem tarafından erişimine izin verilmesini garanti altına alan data diyotu aynı zamanda dışarıdan yapılabilecek (internet/telsiz/gps gibi sistemler dahil) her türlü siber saldırıya karşı ‘’Siber Zırh’’ sağlar. INFODAS tarafından geliştirilen Data Diyotu ve Domeynler Arası Güvenlik Geçiş Kapısı (Cross Domain Security Gateway) çözümleri, NATO ülkelerinin silahlı kuvvetleri unsurlarını her türlü siber saldırı tehdidine karşı korumaya ilave olarak NATO Ağ Destekli Yetenek (NNEC-NATO Network Enabled Capability) / Ağ Merkezli Yetenek (NCC-Network Centric Capability) konseptleri kapsamında müşterek harekatın güvenli bir şekilde icra edilmesini de sağlar. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

LYYN tarafından geliştirilen benzersiz ve patentli teknoloji, özellikle düşük görüş şartlarında (yağmur, sis, kar, sualtı, düşük ışık, karanlık, vb.) kameraların sağladığı düşük kaliteli görüntünün gerçek zamanlı olarak ileri seviyede iyileştirilmesini sağlar. Termal Kameralarda dahi görüntüyü iyileştiren LYYN, analog, dijital, IP normal kameraların görüntülerini muazzam şekilde dijital video 1 mikrosaniyede (saniyenin milyonda biri), analog videoda 140 mikrosaniyede iyileştirerek sunar. LYYN'nin sunduğu ürünler, şehir, karayolları, otoyollar, havaalanları, limanlar, bankalar, MOBESE kameraları, stratejik tesisler, petrol rafinerileri, sınır güvenliği, devlet tesisleri ve askeri üsler gibi alanlarda kullanılan güvenlik kamerası sistemleri gibi çok çeşitli segmentlerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tüm bunların yanı sıra, LYYNürünleri ayrıca tüm dünyada denizaltı, savaş gemisi, helikopter, tank, uçak ve İHA gibi askeri platformlarda da kullanılmaktadır. MOBESE kameraları, karayolları/otoyol kameraları gibi çok sayıda kamera bulunan sistemler için de çözümümüz vardır. 500 Kameraya kadar aynı anda gerçek zamanlı görüntü iyileştirmesi ‘’Yazılım Eklentisi (Software Plug-in)’’ ile mümkündür.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Askeri Üsler, Devlet Birimleri, Petrol Rafineleri, Petrol/Gaz Depolama Tesisleri gibi Stratejik Tesisler, Hapishaneler, sınırların güvenliği, havaalanları, limanlar, vb. tesislerin güvenliği ile VIP koruma vb. sektörlerde 7/24/365 durumsal farkındalık sağlayan, UAV/Drone tespit eden, 8 km'den insan, 20 km'den tank, 30 km'den gemi tespit eden hem karaya konuşlu hem de askeri/sivil gemilerde kullanılan SPYNEL serisi Termal Kamera Sistemlerine ilave olarak, COVİD- 19 için özel olarak geliştirilen 1.000 m2 alan içerisinde yüz tanımlama, maske tespiti ve ateş ölçme yeteneklerini sunan ve Los Angeles Uluslararası Havalimanında da kullanılan mIRcury ürününün üreticisi olan HGH Infrared Systems firmasının Türkiye yetkili distribütörü olarak hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Subsea Tech Marsilya/Fransa merkezli, deniz ve sualtı ortamına yönelik denetim, inceleme ve izleme sistemleri tasarlayan ve üreten alanında uzman bir mühendislik şirketidir. Subsea Tech, ROV (Uzaktan Kumandalı Araç) / USV’lerden (İnsansız Sualtı Aracı) dalgıç sistemlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Konvansiyonel teknelere kıyasla, insan gücü kullanılmaksızın gerçekleştirilen suüstü ve sualtı gözetim faaliyetlerinin verimliliğini arttırmak maksadıyla ürünlerimize sonar ve sualtı/suüstü görüntüleme kameraları gibi bileşenler kolaylıkla entegre edilebilir. Olağanüstü görüntüleme kalitesi elde etmeye yarayan 2B/3B sonarlar ile sualtı/suüstü kameralar gibi teknoloji harikası sensörlerin yanı sıra, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Subsea Tech ROV’lar, hedeflenen göreve uygun şekilde gemi karina saçlarının prob vasıtasıyla kalınlıklarının ölçülmesi ile Deniz Kuvvetlerimiz için mayın teli kesici gibi ihtiyaç duyulan görevlerin icrasını mümkün kılar. Subsea Tech ürünleri, sadece işgücü, zaman ve maliyetten tasarruf ile çalışanlarının güvenliğine katkı sağlamakla kalmaz, ayrıca özellikle Savunma ve Güvenlik, Deniz Altyapıları, Tersaneler/Gemiler, Nükleer ve Konvansiyonel Elektrik Üretim Santralleri, Balık Çiftlikleri, Açık Deniz Platformları, Deniz Bilimleri ve Araştırma sektörlerinde olmak üzere faaliyet verimliliğini büyük oranda artırır. STELLAR İleri Teknolojiler ve Savunma Sistemleri olarak, müşterilerin görev faaliyetlerini alanındaki en etkili araçları kullanarak güvenle yerine getirmelerine yardımcı olmakla beraber iş gücü, zaman ve ilgili maliyetleri en aza indirmeyi hedefleyen Subsea Tech firmasının tek yetkili distribütörü olmaktan gurur duyuyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Havacılık başta olmak üzere kablonun olduğu her yerde kullanılan Kablo Test ve Ölçüm Sistemi ile kısa devre / açık devre gibi arızaların kaçıncı metrede olduğunu sadece tek bir uçtan yapma imkanı ile (diğer ucun sökülmesine gerek kalmadan) ayrıca kablo üzerinden geçen sinyalin analizini de yapmanıza olanak tanır. Airbus, Boeing, Dassault Aviation, Gulfstream ve diğer büyük havayolu şirketleri tarafından tercih edilmiştir. Havacılık, Denizcilik, Enerji, Otomotiv, Demiryolu gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 20'den fazla şirketin Ar-Ge departmanıyla işbirliği ile geliştirilmiştir. WiN MS ürünleri ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde sivil denizcilik ve havacılık sektörlerine ilave olarak ayrıca savunma sektöründe de denizaltı, savaş gemisi, helikopter, tank, uçak ve İHA gibi askeri platformların üretim ve bakım onarımını yapan kuruluşlarda kullanılmaktadır. Ancak, gizlilik sözleşmesi nedeniyle söz konusu referanslarımız listeye dahil edilmemiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Özellikle ticari & savaş gemilerinde (denizaltılar dahil), yatlarda, helikopter ve uçaklarda turn-key havacılık/suüstü/sualtı kamera çözümleri ile CCTV sistemlerinde dünyada saygın ve lider bir konuma sahip IMENCO firmasının Türkiye tek yetkili resmi distribütürü olarak hizmetinizdeyiz. IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir. IMENCO kameraları dünyanın farklı ülkelerin denizaltılarında güvenle ve memnuniyetle kullanılmaktadır. IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir. IMENCO kameraları Balık Çiftlikleri, Suüstü/Sualtı insansız drone’lar (USV/ROV) gibi sualtında yapılan her türlü faaliyetin görüntülenmesi uygulamalarında rakipsizdir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

NATO GPU konektörü olan tüm hava araçlarının (uçak ve helikopterler) motorlarını hava aracında mevcut aküyü kullanmadan çalıştırmak maksadıyla üretilen START STICK, halihazırda dünyadaki en güçlü (28 kW) ve en hafif (4.5 kg) mobil, taşınabilir bir bataryadır. Lityum-Ion batarya sistemi olan StartStick, harici GPU ve dahili akünün kullanılmasına gerek kalmadan tam dolu şarjda 4 kez motor çalıştırma gücüne sahip (28 V, 1.350 A), periyodik bakıma kadar 4.000 kez motor çalıştırma ömrü olan, tek çalıştırma sonrası 30 dakikada dolan, tamamen boş olduğunda ise 3-4 saat arasında tam dolan, uçuş esnasında da şarj imkanı olan ve tüm havacılık standartlarına sahiptir. Özellikle helikopterlerin havaalanları yerine çoğu zaman pist dışı inişler, acil kalkışlar ve soğuk hava şartları gibi durumlar ile güvenlik güçlerinin sessiz kalkış ihtiyaçları kapsamında (jeneratör çalıştırmadan), çok pahalı olan dahili akünün yerine kullanılarak bakım onarım ve idame kolaylığı ve bunların maliyetinden tasarruf etme ve dahili aküye nazaran ucuz ve etkin bir çözümdür. Aviation Battery Systems LLC (ABD) firması tarafından üretilen Start Stick’in Türkiye ve komşu ülkelerde tek yetkili distribütörü olarak hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Kritik Altyapı Tesisleri Video İzleme Çözümü
Çözüm, kritik altyapı alanlarını dışarıdan gelecek  müdahalelerinden ve iç tehditlerden etkili bir şekilde korumak için geliştirilmiştir. Logipix akıllı Video İçerik Analizi (VCA) ve Gerçek Zamanlı Karar Verme Desteği (RTDMS) işlevleri Kritik Altyapı Tesislerinde güvenli bir ortam sağlar ve yanlış alarm oranlarını en aza indirir.
Trafik İhlal Tespit Çözümü
Logipix, Trafik İhlal Tespit Çözümü gün boyunca çeşitli trafik ihlallerini otomatik olarak kesin ve doğru bir şeklide algılar. Çözüm, otomatik algılamadan başlayarak,  operatörler ve yetkililer tarafından kullanılabilecek derlenmiş bir ihlal paketinin oluşturulmasına kadar tam bir iş akışını sağlar.
Havaalanı Yer Trafiği Arttırılmış Gerçeklik Çözümü
LAARS, hava tarafı izlemeye genişletilmiş görüş ve bilgisayar tabanlı istihbarat getiriyor. Yer operasyonları üzerinde gelişmiş kontrol sağlar ve ayrıca küçük ve büyük olayların önlenmesine yardımcı olur. Çözüm, gelişmiş bilgisayar görme teknolojilerinin yardımıyla sınıfının en iyisi panoramik video izlemeyi sunar. Logipix VCA işlevlerini kullanan havalimanları, doğru nesne takibi, ihlal ve olası olaylarla ilgili anında uyarılar ve ayrıca uçak yer operasyon süreleri hakkında otomatik hesaplamalar elde eder.
Sınır Gözetim Çözümü
Çözüm, uzun, açık hava sınır bölümlerini izlemek ve çevredeki alanı birkaç kilometre yatay derinlikte sıfır kör nokta kalacak şekilde izlemek için tasarlanmıştır. Logipix, Sınır Gözetim Çözümü izlenen alandaki hedeflerin otomatik olarak algılanmasını, sınıflandırılmasını, izlenmesini sağlar ve operatörlere doğru karar verme desteği konusunda yardımcı olur.
Güvenli ve Akıllı Şehir Çözümü
Logipix Güvenli ve Akıllı Şehir Çözümü şehirlerde yaşayan insanların daha sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre elde etmelerine yardımcı olur. Çözüm, otomatik trafik ihlal algılama işlevleri sağlar ve ayrıca halka açık büyük alanları, sokakları ve şehrin yollarını izleyerek şehirlerde güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.
Stadyum Video Gözetim Çözümü
Logipix Stadyum Video Gözetim Çözümü, stadyumlarda daha güvenli ortamlar sağlar. Çözüm, tribünlerin tamamını her bir bireyin tanınabilir olduğu 200-320 MP panoramik videolarla kapsar, her bireyi yüz tanıma standardında kayıt altına alarak stadyumlarda Hooliganizm’in engellenmesine yardımcı olur.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız

Infiniti, en gelişmiş elektro-optik ve video gözetim teknolojilerini, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş ürünlerde birleştirir. Özel yapım yaklaşımımız, üreticilerin teknik özelliklerine ve sınırlamalarına değil, gerçek ihtiyaçlara ve bütçe gereksinimlerine göre eksiksiz uçtan uca çözümler tasarlamamıza ve yapılandırmamıza olanak tanır. Etkili ve dürüst bir çözüm sağlamaya inanıyoruz ve ürünlerimizin kalite ve performansına gönülden bağlıyız.

Detaylı bilgi için tıklayınız

2010 yılında Almanya'da kurulan INSTAR Deutschland GmbH®️ (kısaca INSTAR), yüksek kaliteli video gözetim sistemleri ve ağ ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Yüksek kaliteli, akıllı üst düzey çözüm ve ciddi özel odaklı hizmet peşinde koşan keskin ve ısrarcı bir ruhla, INSTAR yalnızca birkaç yıl içinde hızla gelişti ve IP kamera ve ağ ürünleri satışlarını dağıtımlar ve kalifiye olarak dünya çapında 30'dan fazla ülkeye genişletti satış ortakları.
Bir Alman şirketi ve markası olarak INSTAR, güvenlik gözetimini yönetmek için haneler, işletmeler, ofisler ve kamu sektörü için uygun maliyetli yüksek kaliteli ağ güvenlik kamera sistemleri sağlamaya çalışmaktadır; Kurulumu kolay ve herhangi bir BT uzmanına ihtiyaç duymayan bir gözetim.
INSTAR, satış sorgulaması için müşterilere telefon hattı, anında sohbet ve E-posta hizmeti, teknik danışman ve tüm INSTAR ürünleri için kurulum yardımı dahil olmak üzere her şeyden önce ÜCRETSİZ bir müşteri hizmeti sunmaktadır.
IP kameralar için gerçek müşteri odaklı ve kaliteli bir tedarikçi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz - sadece kendimizin "müşteri odaklı" reklamını yapmakla kalmıyor, her müşterinin gerçek memnuniyetini sağlamak için harekete geçiyoruz.
Dinliyoruz, önemsiyoruz ve cevap veriyoruz.

INSTAR'ı seçin, güvenliği, güvenilirliği ve kaliteyi seçin.

Detaylı bilgi için tıklayınız
EN RO TR