Biz Kimiz?

STELLAR İleri Teknolojiler ve Savunma Sistemleri, ileri teknoloji ve yüksek güvenilirlik gerektiren, çeşitli endüstriyel pazarlarda faaliyet gösteren kurumlar için geniş bir yelpazede, sınıfının en iyi ve en yüksek teknolojili, dünya çapında bilinen ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. STELLAR; Askeri, Havacılık, Uzay, Denizcilik, Enerji, Taşımacılık, Medikal ve Endüstri-Otomasyon alanlarında birleşik portföy ürünleri ve çözümleri ile gücünüze güç katmaktadır.

STELLAR; Türkiye, komşu bölge ve ülkelerdeki müşterilerinin, geniş bir portföyde en iyi ve en yüksek teknoloji ürün ve hizmetlerinin yetkili tek distribütörü olarak ihtiyaçlarını yerine getirerek misyonlarını gerçekleştirmeleri için lider tedarikçi ve güçlü bir sağlayıcıdır. Küresel ağdaki tanınmış şirketlerin ürün portföyümüzde ki çözümleri performansta lider olamlarının yanısıra, güvenir ve ileri teknoloji performansları ile vazgeçilmezdirler. İhtiyaçlarınızı belirlemek, sorunları analiz etmek ve çözmek için müşterilerimizle proaktif olarak çalışmaktayız. STELLAR, güvenilir iş ortağınız olmayı hedeflemektedir. Güçlü ortaklıklar oluşturmak ve bu ortaklıkları istikrarlı sürdürmek STELLAR için çok önemlidir. STELLAR, ürün veya sistemin yaşam döngüsü boyunca, müşterilerini destekleyen özel ve donanımlı bir ortak olmaya devam etmektedir.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz arasında Bilgi Teknolojisi (BT, IoT, Endüstri 4.0), Siber Güvenlik (Alanlar arası internet güvenliği-Veri Diyotları), Aviyonikler, Sensörler (nano ölçekten Terahertz'e tam spektrum), Arama ve Kurtarma, Optik ve Optronik Makine Görüşü, Askeri ve Polis Taktik Muharebe Kişisel Ekipmanı (Balistik ve Ağ Merkezli Kasklar ve taktik dişliler), Mühimmat, Eskime Yönetimi, Tersine Mühendislik, PCB Onarım-Yeniden İşleme-Yeniden İmalat, İletişim (Uydu, 5G, Kabin İç Mekan vb.), Katmanlı İmalat (3-D Yazıcılar), Ruggedized / TEMPEST sertifikalı BT ürünleri yer almaktadır.

Stratejimiz, ana faaliyet alanımızı hedeflenen sektörlerle güçlendirmek ve genişletmektir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin gereksinimlerini karşılamak bir numaralı önceliğimizdir. Bu yaşam boyu memnuniyet ve karşılıklı güveni başarmak için operasyonel mükemmellik ve sürekli iyileştirme yoluyla, temel Davranış Kurallarımıza, dürüstlüğe ve iş etiğine bağlı kalıyoruz.