Genel Bilgi

Özellikle ticari & savaş gemilerinde (denizaltılar dahil), yatlarda, helikopter ve uçaklarda turn-key havacılık/suüstü/sualtı kamera çözümleri ile CCTV sistemlerinde dünyada saygın ve lider bir konuma sahip IMENCO firmasının Türkiye tek yetkili resmi distribütürü olarak hizmetinizdeyiz. IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir. IMENCO kameraları dünyanın farklı ülkelerin denizaltılarında güvenle ve memnuniyetle kullanılmaktadır. IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir. IMENCO kameraları Balık Çiftlikleri, Suüstü/Sualtı insansız drone’lar (USV/ROV) gibi sualtında yapılan her türlü faaliyetin görüntülenmesi uygulamalarında rakipsizdir. 

 

 

IMENCO : Deniz/Sualtı/Havacılık Kamera ve CCTV Çözümleri


Özellikle ticari & savaş gemilerinde (denizaltılar dahil), yatlarda, helikopter ve uçaklarda turn-key havacılık/suüstü/sualtı kamera çözümleri ile CCTV sistemlerinde dünyada saygın ve lider bir konuma sahip IMENCO firmasının Türkiye tek yetkili resmi distribütürü olarak hizmetinizdeyiz.

 

 

 

IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir.
IMENCO kameraları dünyanın farklı ülkelerin denizaltılarında güvenle ve memnuniyetle kullanılmaktadır.
IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon gibi MIL standartlarına (EMI dahil) sahiptir.

 

IMENCO kameraları Balık Çiftlikleri, Suüstü/Sualtı insansız drone’lar (USV/ROV) gibi sualtında yapılan her türlü faaliyetin görüntülenmesi uygulamalarında rakipsizdir.

 

 
 
 

REFERANSLAR