Genel Bilgi

Kritik Altyapı Tesisleri Video İzleme Çözümü
Çözüm, kritik altyapı alanlarını dışarıdan gelecek  müdahalelerinden ve iç tehditlerden etkili bir şekilde korumak için geliştirilmiştir. Logipix akıllı Video İçerik Analizi (VCA) ve Gerçek Zamanlı Karar Verme Desteği (RTDMS) işlevleri Kritik Altyapı Tesislerinde güvenli bir ortam sağlar ve yanlış alarm oranlarını en aza indirir.

 

 

Trafik İhlal Tespit Çözümü
Logipix, Trafik İhlal Tespit Çözümü gün boyunca çeşitli trafik ihlallerini otomatik olarak kesin ve doğru bir şeklide algılar. Çözüm, otomatik algılamadan başlayarak,  operatörler ve yetkililer tarafından kullanılabilecek derlenmiş bir ihlal paketinin oluşturulmasına kadar tam bir iş akışını sağlar.

 

 

Havaalanı Yer Trafiği Arttırılmış Gerçeklik Çözümü
LAARS, hava tarafı izlemeye genişletilmiş görüş ve bilgisayar tabanlı istihbarat getiriyor. Yer operasyonları üzerinde gelişmiş kontrol sağlar ve ayrıca küçük ve büyük olayların önlenmesine yardımcı olur. Çözüm, gelişmiş bilgisayar görme teknolojilerinin yardımıyla sınıfının en iyisi panoramik video izlemeyi sunar. Logipix VCA işlevlerini kullanan havalimanları, doğru nesne takibi, ihlal ve olası olaylarla ilgili anında uyarılar ve ayrıca uçak yer operasyon süreleri hakkında otomatik hesaplamalar elde eder.

 

 

Sınır Gözetim Çözümü
Çözüm, uzun, açık hava sınır bölümlerini izlemek ve çevredeki alanı birkaç kilometre yatay derinlikte sıfır kör nokta kalacak şekilde izlemek için tasarlanmıştır. Logipix, Sınır Gözetim Çözümü izlenen alandaki hedeflerin otomatik olarak algılanmasını, sınıflandırılmasını, izlenmesini sağlar ve operatörlere doğru karar verme desteği konusunda yardımcı olur.

 

 

Güvenli ve Akıllı Şehir Çözümü
Logipix Güvenli ve Akıllı Şehir Çözümü şehirlerde yaşayan insanların daha sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre elde etmelerine yardımcı olur. Çözüm, otomatik trafik ihlal algılama işlevleri sağlar ve ayrıca halka açık büyük alanları, sokakları ve şehrin yollarını izleyerek şehirlerde güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

 

 

Stadyum Video Gözetim Çözümü
Logipix Stadyum Video Gözetim Çözümü, stadyumlarda daha güvenli ortamlar sağlar. Çözüm, tribünlerin tamamını her bir bireyin tanınabilir olduğu 200-320 MP panoramik videolarla kapsar, her bireyi yüz tanıma standardında kayıt altına alarak stadyumlarda Hooliganizm’in engellenmesine yardımcı olur.

 

Kritik Altyapılar ve Tesisler

Trafik İhlal Tespiti  Çözümler

Arttırılmış Gerçeklik Havaalanı Yer  Çözümler

Sınır Gözetleme  Çözümler

Akıllı & Güvenli Şehirler  Çözümler

Stadyum İzleme  Çözümler