Genel Bilgi

2010 yılında Almanya'da kurulan INSTAR Deutschland GmbH®️ (kısaca INSTAR), yüksek kaliteli video gözetim sistemleri ve ağ ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Yüksek kaliteli, akıllı üst düzey çözüm ve ciddi özel odaklı hizmet peşinde koşan keskin ve ısrarcı bir ruhla, INSTAR yalnızca birkaç yıl içinde hızla gelişti ve IP kamera ve ağ ürünleri satışlarını dağıtımlar ve kalifiye olarak dünya çapında 30'dan fazla ülkeye genişletti satış ortakları.
Bir Alman şirketi ve markası olarak INSTAR, güvenlik gözetimini yönetmek için haneler, işletmeler, ofisler ve kamu sektörü için uygun maliyetli yüksek kaliteli ağ güvenlik kamera sistemleri sağlamaya çalışmaktadır; Kurulumu kolay ve herhangi bir BT uzmanına ihtiyaç duymayan bir gözetim.
INSTAR, satış sorgulaması için müşterilere telefon hattı, anında sohbet ve E-posta hizmeti, teknik danışman ve tüm INSTAR ürünleri için kurulum yardımı dahil olmak üzere her şeyden önce ÜCRETSİZ bir müşteri hizmeti sunmaktadır.
IP kameralar için gerçek müşteri odaklı ve kaliteli bir tedarikçi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz - sadece kendimizin "müşteri odaklı" reklamını yapmakla kalmıyor, her müşterinin gerçek memnuniyetini sağlamak için harekete geçiyoruz.
Dinliyoruz, önemsiyoruz ve cevap veriyoruz.

INSTAR'ı seçin, güvenliği, güvenilirliği ve kaliteyi seçin.