Genel Bilgi

Havacılık başta olmak üzere kablonun olduğu her yerde kullanılan Kablo Test ve Ölçüm Sistemi ile kısa devre / açık devre gibi arızaların kaçıncı metrede olduğunu sadece tek bir uçtan yapma imkanı ile (diğer ucun sökülmesine gerek kalmadan) ayrıca kablo üzerinden geçen sinyalin analizini de yapmanıza olanak tanır. Airbus, Boeing, Dassault Aviation, Gulfstream ve diğer büyük havayolu şirketleri tarafından tercih edilmiştir. Havacılık, Denizcilik, Enerji, Otomotiv, Demiryolu gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 20'den fazla şirketin Ar-Ge departmanıyla işbirliği ile geliştirilmiştir. WiN MS ürünleri ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde sivil denizcilik ve havacılık sektörlerine ilave olarak ayrıca savunma sektöründe de denizaltı, savaş gemisi, helikopter, tank, uçak ve İHA gibi askeri platformların üretim ve bakım onarımını yapan kuruluşlarda kullanılmaktadır. Ancak, gizlilik sözleşmesi nedeniyle söz konusu referanslarımızlisteyedahiledilmemiştir.

 

WiN MS : Kablo/Konektör Mobil Test ve Ölçüm Çözümleri

Havacılık başta olmak üzere kablonun olduğu her yerde kullanılan Kablo Test ve Ölçüm Sistemi ile kısa devre / açık devre gibi arızaların kaçıncı metrede olduğunu sadece tek bir uçtan yapma imkanı ile (diğer ucun sökülmesine gerek kalmadan) ayrıca kablo üzerinden geçen sinyalin analizini de yapmanıza olanak tanır.

 

 

Airbus, Boeing, Dassault Aviation, Gulfstream ve diğer büyük havayolu şirketleri tarafından tercih edilmiştir.
Havacılık, Denizcilik, Enerji, Otomotiv, Demiryolu gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 20'den fazla şirketin Ar-Ge departmanıyla işbirliği ile geliştirilmiştir.
WiN MS ürünleri ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde sivil denizcilik ve havacılık sektörlerine ilave olarak ayrıca savunma sektöründe de denizaltı, savaş gemisi, helikopter, tank, uçak ve İHA gibi askeri platformların üretim ve bakım onarımını yapan kuruluşlarda kullanılmaktadır. Ancak, gizlilik sözleşmesi nedeniyle söz konusu referanslarımız listeye dahil edilmemiştir.

 

Kataloğumuzu görmek için tıklayınız.