IN-Motion 300 Beyaz

Harici kızılötesi hareket dedektörü

Ürün Açıklaması

IN-MOTION 300 nedir?

IN-MOTION, pasif (PIR) bir hareket dedektörüdür. Bu sensör, yanlış alarmları en aza indirmek için ip kameranız için mükemmel bir uzantıdır. Kamera, bir hareketi tanımlamak için her bir resmi (çerçeveyi) birbiriyle karşılaştıran yazılım tabanlı bir hareket algılama kullanırken, PIR dedektörü yalnızca vücuttan ısı yayacak olan insanları veya daha büyük hayvanları algılar. Böylelikle rüzgarda veya ışıkta hareket eden ve açılıp kapanan bir ağaç ip kameranızın alarmına neden olmaz. IN-MOTION hareket dedektörü, bu tür hareketleri alarm olarak algılamayacak ve bu da yanlış alarmların miktarını büyük ölçüde azaltacaktır.

PIR nedir?
PIR, Pasif Kızılötesi veya Pyroelektrik Kızılötesi anlamına gelir. PIR sensörleri, hareket halindeki sıcakkanlı hedeflerin dedektörleri olarak tanımlanabilir. Sabit bir hedef tespit edilemez. Hareket eden bir hedefi tespit etmek için, hedef çevreleyen ortam sıcaklığından önemli ölçüde farklı bir yüzey sıcaklığına sahip olmalıdır. Bir PIR dedektörünün olağan hedefleri sıcak gövdeli (memeliler, kuşlar) olmasına rağmen, PIR sensörü ayrıca ortam sıcaklığından önemli ölçüde daha düşük bir yüzey sıcaklığına sahip hareketli bir hedefi de algılayacaktır. Hedef yeterince büyük olduğu ve yüzey sıcaklığı ortam sıcaklığından (daha yüksek veya daha düşük) algılanabilir şekilde farklı olduğu ve hedef hareket ettiği sürece bir PIR sensörü tarafından tespit edilebilir.

Avantajlar:
IP kameranızın yanlış alarmlarının önemli ölçüde azaltılması
Çok kolay Tak ve Çalıştır Teknolojisi. Sadece elektrik prizine takın ve ip kameranıza bağlayın
Yüksek kaliteli kızılötesi sensörler sayesinde insanların doğru tespiti

Teslimat içeriği:
1x HAREKET HALİNDE 300
1x 4m sinyal kablosu
3m kablolu 1x güç kaynağı (12V / 3A)
1x set dowl ve vida
1x kurulum kılavuzu
DİKKAT! IN-MOTION 300, alarm girişli tüm cihazlarla uyumlu olsa da, sensör su geçirmez değildir ve bu nedenle iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır.