IN-PoE 4200 - Gigabit PoE Anahtarı

4-Portlu Ethernet Üzerinden Güç Anahtarı

Ürün Açıklaması

IN-PoE 4200 Gigabit PoE Anahtarı

IN-PoE 4200 PoE Anahtarı, 10/100 / 1000M Ethernet Verisi ve Ethernet üzerinden Güç kablosu sağlayabilen bir Gigabit Anahtarıdır. Ethernet Güç Kaynağı Ekipmanı (PSE) olarak bu anahtar, Kablosuz AP'ler, IP Kameralar ve IP tabanlı ağ ekipmanı için çok akıllı ve güvenli bir ekipmandır. Tam Çift Yönlü Akış Kontrolü, hızlı ve sabit veri aktarımı sağlar. Piyasadaki diğer PoE anahtarlarıyla karşılaştırıldığında IN-PoE 4200, IP kameralar gibi bağlı cihazların standart IEEE PoE 802.3af / 802.3at ile uyumlu olup olmadığını otomatik olarak algılamak ve belirlemek ve buna göre güç sağlamak için tasarlanmıştır.Önemli! PoE cihazlarımız gücü pin 4 ve 5 (+) ve 7 ve 8 (-) üzerinden aktarır. Olası hasarları önlemek için öncelikle PoE uç cihazınızın uyumluluğunu kontrol etmenizi öneririz.


Kolay Tak ve Çalıştır Kurulumu
Daha basit ve anlaşılır olamaz. PoE cihazlarınızı bağlayarak kurulum hızlı bir şekilde yapılır. Bu pakete harici bir güç adaptörü ve bir güç kablosu dahildir.

Güç kablolarına bir son verin
IN-PoE 4200'ün dört Ethernet bağlantı noktasının tümü Ethernet üzerinden Güç özelliğini destekler. PoE'yi elektrik prizlerinden uzak uygulamalar için veya fazladan kablo karmaşasını en aza indirmek istediğinizde kullanın. Basit bir Cat 5 RJ45 kablosu, aynı anda bir veri bağlantısı kurabilir ve güç sağlayabilir. Bu, harici bir güç kaynağını geçersiz kılar.

Güç Kaynağı ve Bağlantı Noktası Önceliği
Her PoE bağlantı noktasının maks. IEEE802.3af üzerinden 25.5Watt veya IEEE802.3at üzerinden 30Watt ve toplam 120W çıkışa sahiptir. Bağlantı Noktası Önceliği, tüm elektrikli cihazların toplam güç tüketimi belirtilenden yüksekse cihazlarınızı koruyacaktır. IN-PoE 4200'ün bağlantı noktaları, en yüksek öncelikten (Port 1) en düşük önceliğe (Port 4) öncelik sıralamasına göre sıralanacaktır. En düşük önceliğe sahip güç kaynağı kapatılacaktır.

Kablo ve Bağlantı Teşhisi
Yerleşik göstergeler, hasarlı kabloları hızla belirlemenize ve cihazları kısaltmanıza yardımcı olur.