IMENCO

Faaliyet Konusu: Marine/Naval Kamera ve CCTV Sistemleri, Sualtı Kameralar, Sualtı Halojen Lamba ve Led Sistemleri

GENEL BİLGİ

Savaş gemilerinde (denizaltılar dahil), ticari gemilerde (tanker, kargo, vb.), yatlarda anahtar teslim suüstü/sualtı Deniz (Naval/Marine) kamera çözümleri ile CCTV sistemlerinde dünyada saygın ve lider bir konuma sahip IMENCO firmasının Türkiye tek yetkili resmi distribütörü olarak hizmetinizdeyiz.

IMENCO kameraları en zor koşullarda görevlerini layıkıyla yapmak için tasarlanıp üretilmiş olup, titreşim, şok, vibrasyon, EMI/EMC, deniz suyu tuzluluk/korozyon gibi tüm çevresel koşullara dayanıklı ve akreditasyon (Naval/US-MIL-STD, Marine DNV GL Klaslama ve EX-PROOF/ATEX-IACEX) standartlarına sahiptir.

IMENCO kameraları başta ABD, İngiltere, Kanada, Avusturalya, Almanya olmak üzere birçok ülkenin savaş gemilerinde (Uçak/Helo gemilerinde, destroyer, fırkateyn, korvet, hücumbot vb. ile denizaltılarda) güvenle ve memnuniyetle kullanılmaktadır.

70.000 saate varan MTBF değerine sahip gemi iç/dış sabit/PTZ kameralarına ilave olarak, denizaltılar için TAHS ve iç/dış (istenilen derinlikte) suüstü/sualtı kameraları mevcuttur.

IMENCO:  DENİZ (NAVAL/MARINE) KAMERA ve CCTV ÇÖZÜMLERİ

Gerek ihraç maksadı ile gerekse milli ihtiyaçların karşılanması için üretilen her nevi savaş gemisine (denizaltılar dahil) ilave olarak, modernizasyon ve yarı ömür projelerinde de tüm savaş gemisi platformlarını, Ticari gemiler ve yatların gerek üretimi gerek modernizasyonu kapsamında da, her türlü yüzer/dalar platformu (ROV/USV’ler dahil),

IMENCO kameraları ve CCTV sistemi ile donatmaya hazırız!

IMENCO kameraları Balık Çiftlikleri, Suüstü/Sualtı insansız robotlar (USV-Unmanned Surface Vehicler / ROV-Remotely Operated Vehicle) için suüstü/sualtında yapılan her türlü faaliyetin görüntülenmesi uygulamalarında rakipsizdir.

FOTO GALERİ

English English Turkish Turkish