OceanEye, profesyonel uygulamalar için özel olarak geliştirilmiş en yeni nesil su altı insansız hava aracımızdır. Panoramik kamera görüntüleri sağlar ve 360 derece tam boyutlu serbest hareket sunar.

EŞSİZ YETENEKLER

Sualtı Hareketliliği

Youcan Robot'un uzaktan çalıştırılan dronları, su altında hassas hareket kabiliyetine sahiptir. 360°dönme yetenekleri, belirli bir derinlikte havada asılı kalabilmeleri ve su altındayken birden çok boyutta zengin ayrıntıları yakalama teknolojisi, dronlarımızın bugün mevcut olan en gelişmiş su altı hareketliliğinden bazılarını sunduğu anlamına gelir.

5 Saat Uzun Pil Ömrü

En iyi görüntüleri veya fotoğrafları çekmek için pil ömrünün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle 9000mAh yüksek yoğunluklu ve yüksek kapasiteli bir pil kullanıyoruz. Yüksek verimli saptırma tasarımına sahip motor ile birleştiğinde sistemlerimiz, dronun su altında 5 saate kadar aralıksız çalışmasını sağlayarak su altında çekim, tespit ve operasyon için yeterli zaman kazanıyor.

Kararlı Sinyal İletimi

"Ultra Kararlı", düşük gecikmeli çok kanallı iletim sinyallerini kullanan su altı dronlarımız, 433 Mbps'ye kadar yüksek bir hızda iletim yapabilmektedir. Resimler ve videolar pürüzsüz, net ve herhangi bir kesinti olmadan yüzeye anında iletilir.

Sualtı Yüksek Çözünürlüklü Görüntüleme

Su altı dronlarımızı en son Sony 4K yüksek çözünürlüklü kameralarla donattık. Cihazlarımız ayrıca görüntü sabitleme, dijital buğu giderme teknolojisi, 1380*2 lümen LED aydınlatma ve gerçek zamanlı esnek dolgu ışığı gibi özel özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler, kristal netliğinde görüntüler sağlar.

UYGULAMA ALANLARI​

Sualtı Arama Kurtarma

Balık Çiftlikleri

Sualtı Araştırma & İnceleme

Sualtı Altyapı İşleri

English English Turkish Turkish