STELLAR’ da çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları ile ilişkilerimizi temel değerlerimizin sarsılmaz temelini oluşturur ve sürdürürüz. Bu temel değerler, eylemlerimizin çerçevesini oluştururlar ve uzun vadeli işbirliği için güven olgusunu oluştururlar.

  • Saygı

Çalışanlarımıza saygılı ve onurlu davranacağız; güvenli, adil ve kapsayıcı bir çalışma ortamı sürdüreceğiz. Çalışanlarımızdan birbirlerine haysiyet, saygı ve adil davranmalarını bekleriz. Amacımız, her çalışanın şirketimizin başarısına katkıda bulunmaya teşvik edildiği bir aile gibi güvenli ve misafirperver bir çalışma ortamı sağlamaktır.

  • Bütünlük

İşimizi yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, en yüksek etik ve dürüstlük standartlarına uygun olarak yürüteceğiz. İş ortaklarımızdan ve müşterilerimizden de aynısını bekliyoruz. STELLAR adına hareket eden her çalışan ve her bir taraf, STELLAR işlerini yürüttükleri yerde geçerli olan tüm yasa ve düzenlemelere uymalıdır.

  • Sorumluluk

Temel değerlerimizden ödün vermeden şirketin çıkarları doğrultusunda hareket ederek STELLAR’ın değerini korumaya ve büyümeye çalışacağız. Yaptığımız her şeyde, müşterilerimizin ve ortaklarımızın, güvenini sağlamak ve güvenini sürdürmek, çıkarlarını gözetmek çok önemlidir. İki ana hedefe bağlıyız: Şirketin değerini artırmak ve bu değeri korumak. Bu hedefler, her zaman Şirketin çıkarlarına en uygun şekilde hareket ederek ve Davranış Kurallarımızda belirtilen ilkelere uyarak takip edilmelidir. Bu iki ana hedef, işlerimizi sorumlu ve yasal bir şekilde yürütmeyi içerir.

  • Güven

Müşterilerimiz, onların güvenilir ortakları ve danışmanları olduğumuzu bilirler, deneyimleri ve sonuçları, iş hedeflerine ulaşmak için akıllıca tasarlanacaktır. Bize güvenebilirsin.

  • Taahhüt

Her birimizin içinde, yatırımlarına değer vererek iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın başarısını sağlamaya kararlı bir bağlılık vardır.

  • Yaratıcılık

Müşterilerimizin uygulamalarından en iyi şekilde yararlanan yenilikçi çözümler geliştirmek için, bireysel yaratıcılığımızı küresel bir kolektif zekaya ölçeklendirerek yaratıcılığımızdan yararlanıyoruz.

  • Liderlik

İleri görüşlü fikirlere ve ürünlere odaklanmamızla, müşterilerimizin ve sektörün yeteneklerini geliştirerek dünyamızı daha akıllı ve daha iyi hale getiren bir ekosisteme liderlik ediyoruz.

  • Çeviklik

Değişimi kucaklayarak, hız ve hassasiyetle takip ederek işimizi ileriye taşıyoruz.

English English Turkish Turkish