Triton2 MP 1 / 2,8 "GÖRÜNÜR SENSÖR
30X Zoom Görülebilir LENS
50m IR LED AYDINLATMA
Mikro Adımlı PAN / TILT MOTOR
Mobil MUHAFAZA
Askeri Tarzı KONNEKTÖRLER
Uzaktan BAĞLANTI

 

 

Triton Broşürü ve Teknik Özellikleri PDF

Sağlam, Ultra Mobil 30X PTZ
Triton, sağlam, tüm hava koşullarına uygun, taşınabilir anahtar teslimi bir PTZ kamera sistemidir. 30X HD gündüz / gece zoom kamerası, 62 ila 2,3 derece arasında değişen yatay görüş alanıyla hem geniş açı hem de uzun menzil özellikleri sağlar. IP ONVIF S video çıkışı, bir VMS veya NVR ile internet üzerinden çalışmasına izin verir veya eski yayın ve iletim ekipmanıyla kullanım için isteğe bağlı olarak HDX veya SDI çıkışı * ile sipariş edilebilir. Tamamen karanlıkta 50 metreye kadar görmesini sağlayan entegre IR LED aydınlatıcılara sahiptir.

Tüm bunlar, düşük profilli ve 2 kg'ın altında ağırlığa sahip sağlam bir alüminyum IP66 −40 ° ila + 65 ° C muhafaza içinde gelir, bu da Triton'u dünya çapında polis, donanma ve ordular için deniz ve araç hızlı dağıtım için net bir seçim haline getirir.


GÖRÜNÜR KAMERA

2 MP, 4,5–135 (30X)
2MP 1 / 2.8 "Görünür / NIR Sensörü
2 MP 1 / 2,8 "sensör, ışık hassasiyeti ve maksimum yakınlaştırma arasında en iyi dengeyi sağlar. Hem görünür hem de NIR dalga boyları için mükemmel spektral hassasiyete sahiptir ve otomatik bir IR kesme filtresine sahiptir, bu da onu parlak renkli görüntülere sahip gerçek bir gündüz / gece kamerası haline getirir. gece gündüz ve net gri tonlamalı görüntüler.

1080p Full HD
30X Zum Lensi
Hassas olarak tasarlanmış 4,5–135 mm telefoto kızılötesi düzeltmeli yakınlaştırma lensi, 62 ° geniş açıdan dar 2,3 ° görüş alanına kadar sürekli yakınlaştırma sunar.


IR AYDINLATMA
 

50m IR Aydınlatma
Karanlıkta görmek
3 IR LED dizisi, 50m / 160ft'ye kadar IR aydınlatma sağlar. LED'ler, kızılötesi ışığı sıcak noktaları ve yıkıntıları ortadan kaldıracak şekilde şekillendiren entegre optik kolimatörlere sahiptir, bu da daha tutarlı ve eşit aydınlatma sağlar.


PAN TILT POZİSYONER

80 ° / sn Mikro Adım
Hassas Mikro Adımlı Çözümleyici
PTZ sürücüsü, 80 ° / sn'ye kadar 360 ° sürekli pan ve kapalı döngü kontrolü ile 0,01 ° ön ayarlı hassasiyetle zorlu uygulamalarda doğru ve güvenilir performans için tasarlanmıştır.


KONEKTÖRLER

Askeri Konnektörler
Hava Koşullarına Dayanıklı Askeri Konnektörler
Yüksek kaliteli IP66 hava koşullarına dayanıklı konektörler, güvenli bir bağlantı sağlar ve hızlı dağıtım sağlar.