Hawk Portable

Analog Video için gerçek zamanlı video geliştirme. Sahada veya ofis uygulamalarında tak ve çalıştır

Taşınabilir ve kullanımı kolay Gerçek zamanlı LYYN® çözümü analog video

Her yerde gerçek zamanlı video geliştirme 
Canlı yayını geliştirmek için LYYN Hawk Portable'ı kullanın. mevcut herhangi bir analog renkli video sisteminde kamera. Veya geliştirin bazı saha çalışmalarından sonra ofise geri getirilen bir video kaseti. Veya nerede olursanız olun videoyla daha fazlasını görmeniz gereken durumlarda optimum görüş koşullarından daha az, örneğin deniz altı veya dış mekan gözetim videosu.

 

 

Taşınabilir
LYYN Hawk Portable, gerçek taşınabilirlik için tasarlanmıştır. Bir sağlam alüminyum kasa, büyük kontrol düğmeleri ve 12V DC ile çalışır.

Tak ve oyna
LYYN Hawk Portable'ı kamera ile bir monitör veya VCR ve hazırsınız ve çalışıyorsunuz. Karmaşık değil Kurulum. Gelişmiş yapılandırma yok. Ekran menüsü yok ağaçlar. Sadece takın, açın ve daha fazlasını görün.

Kullanımı kolay
Geliştirme kontrolü için büyük düğmeler seviyesi, boyutu ve konumu sahnenin dikdörtgen seçimi. Bu basit manuel arayüzle görevlerinize en iyi şekilde odaklanabilir video sisteminizde olası görünürlük.

Yazılımla uzaktan kumanda
Manuel bir geliştirme aracı olmanın yanı sıra, LYYN Hawk Portable'ı standart bir RS232 üzerinden uzaktan kontrol edin seri arayüz. Basit bir standart iletişim programı, Windows'ta "HyperTerminal" veya Mac OS X'te "QuickTerm" gibi, ASCII metin tabanlı komutlar göndermek için kullanılabilir. Daha entegre bir çözüm için kendi kontrol platformunuzda komut dosyaları ve yazılım da yazabilirsiniz.

Detalı Bilgi İçin Tıklayınız