SUBSEA TECH

Faaliyet Konusu: İnsansız Suüstü ve Sualtı Uzaktan Kumandalı Araçlar (USV, ROV), Dalgıç Video/Ses Haberleşme Sistemleri

GENEL BİLGİ

Subsea Tech Marsilya/Fransa merkezli, deniz ve sualtı ortamına yönelik denetim, inceleme ve izleme sistemleri tasarlayan ve üreten alanında uzman bir mühendislik şirketidir. Subsea Tech, ROV (Uzaktan Kumandalı Araç) / USV’lerden (İnsansız Sualtı Aracı) dalgıç sistemlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Konvansiyonel teknelere kıyasla, insan gücü kullanılmaksızın gerçekleştirilen suüstü ve sualtı gözetim faaliyetlerinin verimliliğini arttırmak maksadıyla ürünlerimize sonar ve sualtı/suüstü görüntüleme kameraları gibi bileşenler kolaylıkla entegre edilebilir. Olağanüstü görüntüleme kalitesi elde etmeye yarayan 2B/3B sonarlar ile sualtı/suüstü kameralar gibi teknoloji harikası sensörlerin yanı sıra, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Subsea Tech ROV’lar, hedeflenen göreve uygun şekilde gemi karina saçlarının prob vasıtasıyla kalınlıklarının ölçülmesi ile Deniz Kuvvetlerimiz için mayın teli kesici gibi ihtiyaç duyulan görevlerin icrasını mümkün kılar. Subsea Tech ürünleri, sadece işgücü, zaman ve maliyetten tasarruf ile çalışanlarının güvenliğine katkı sağlamakla kalmaz, ayrıca özellikle Savunma ve Güvenlik, Deniz Altyapıları, Tersaneler/Gemiler, Nükleer ve Konvansiyonel Elektrik Üretim Santralleri, Balık Çiftlikleri, Açık Deniz Platformları, Deniz Bilimleri ve Araştırma sektörlerinde olmak üzere faaliyet verimliliğini büyük oranda artırır. STELLAR İleri Teknolojiler ve Savunma Sistemleri olarak, müşterilerin görev faaliyetlerini alanındaki en etkili araçları kullanarak güvenle yerine getirmelerine yardımcı olmakla beraber iş gücü, zaman ve ilgili maliyetleri en aza indirmeyi hedefleyen Subsea Tech firmasının tek yetkili distribütörü olmaktan gurur duyuyoruz.

SUBSEA TECH : Suüstü/Sualtı İnsansız Drone’lar (USV ve ROV)

Subsea Tech Marsilya/Fransa merkezli, deniz ve sualtı ortamına yönelik denetim, inceleme ve izleme sistemleri tasarlayan ve üreten alanında uzman bir mühendislik şirketidir.
Subsea Tech, ROV (Uzaktan Kumandalı Araç) / USV’lerden (İnsansız Sualtı Aracı) dalgıç sistemlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Konvansiyonel teknelere kıyasla, insan gücü kullanılmaksızın gerçekleştirilen suüstü ve sualtı gözetim faaliyetlerinin verimliliğini arttırmak maksadıyla ürünlerimize sonar ve sualtı/suüstü görüntüleme kameraları gibi bileşenler kolaylıkla entegre edilebilir.

       

Olağanüstü görüntüleme kalitesi elde etmeye yarayan 2B/3B sonarlar ile sualtı/suüstü kameralar gibi teknoloji harikası sensörlerin yanı sıra, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Subsea Tech ROV’lar, hedeflenen göreve uygun şekilde gemi karina saçlarının prob vasıtasıyla kalınlıklarının ölçülmesi ile Deniz Kuvvetlerimiz için mayın teli kesici gibi ihtiyaç duyulan görevlerin icrasını mümkün kılar.

Subsea Tech ürünleri, sadece işgücü, zaman ve maliyetten tasarruf ile çalışanlarının güvenliğine katkı sağlamakla kalmaz, ayrıca özellikle Savunma ve Güvenlik, Deniz Altyapıları, Tersaneler/Gemiler, Nükleer ve Konvansiyonel Elektrik Üretim Santralleri, Balık Çiftlikleri, Açık Deniz Platformları, Deniz Bilimleri ve Araştırma sektörlerinde olmak üzere faaliyet verimliliğini büyük oranda artırır.

UYGULAMA ALANLARI

Su Kültürü

Altyapı

Açık Deniz / Deniz Enerjisi

Deniz Bilimleri ve Araştırma

Gemiler ve Limanlar

Nükleer

FOTO GALERİ

English English Turkish Turkish