EGA Master Profesyonel El Aletleri

EGA Master, EGA Grubu’nun bir şirketi olup, en zorlu endüstriyel kullanıcılar için üst düzey endüstriyel profesyonel el aletleri üreten Avrupa merkezli bir üreticidir. Sürekli yenilikçilik üzerine kurulu tam bir tek nokta çözümü sunarak güvenliği ve verimliliği önemli ölçüde artırır.

Havacılık, savunma, otomotiv, sanayi başta olmak üzere tüm sektörler için ömür boyu garantili profesyonel el aletleri (elektrikli el aletleri hariç) sunar.

Tek noktadan çözüm (12 Ürün Gamı)

EGA Master, müşterilerimizin tedarik ve lojistik maliyetlerini azaltmak için tek noktadan çözüm altında 12 farklı ürün gamını sunan tek üreticidir.

Premium endüstriyel kalite (Ömür Boyu Garanti)

EGA Master, tüm el aletleri için ömür boyu garanti (elektrikli el aletleri hariç) sunmaktadır.

Müşteri talebi doğrultusunda özel takım setleri (Lazer yazı ve köpük uygulaması dahil)

EGA Master, el aletlerinin kontrolünü artırmak, hırsızlığı veya kaybı sonucu gereksiz tedarik maliyetlerini azaltmak ve havacılık sektöründe en önemli güvenlik kriteri olan hava aracının bakımı sonrası el aletlerinin unutularak uçuş emniyetini riskini ortadan kaldırmak (FOD) amacıyla atölye ve araç kişiselleştirme hizmetleri sunmaktadır.

Hızlı tedarik hizmeti (Yüzde 98’in üzerinde stok oranı)

Üretim modelimiz ve stok yatırımlarımız sayesinde, yüzde 98’in üzerinde bir kullanılabilirlik seviyesi sağlayabiliyoruz.

İnovasyon (200’den fazla patent)

EGA Master, 200’den fazla patent sahibi olup, endüstriyel operasyonların güvenliğini ve verimliliğini artırmak için Ar-Ge ve İnovasyona (R&D+I) cirosunun yaklaşık %6’sını yatırmaktadır.

EGA Master ürünleri; havacılık, savunma, otomotiv, gemi inşa (tersaneler), demiryolu, enerji, inşaat, petrol ve gaz veya madencilik gibi en ciddi endüstriyel alanlarda kullanılmakta ve bu sektörlere yönelik özel profesyonel el aletleri üretmektedir.

 

EGA Master’ın bazı son kullanıcıları Exxon Mobil, Shell, Airbus, Birleşmiş Milletler, NATO, Coca Cola, Audi, Volkswagen, Nissan-Renault, Mercedes-Benz, Siemens veya Philips gibi şirketler ve kurumlardır. 

EGA Master Hakkında

EGA Master üretiminin yaklaşık %90’ını beş kıtada 150’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

EGA Master, profesyonel el aletleri (elektrikli el aletleri hariç) için sınırsız ömür boyu garanti sunmaktadır.

EGA Master ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir.

EGA Master, aşağıdaki linkte yer alan uzun ödül listesiyle kanıtlanan en çok ödül alan profesyonel el aletleri üreticisidir.

SEKTÖRLER

ÇÖZÜMLERİMİZ 

English English Turkish Turkish